گزارش وضعیت بازار بورس در ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲

3.5/5 - (10 امتیاز)

با ممنوعیت فروش توسط بازارگردانها، بازار برگشت و طبیعتا این برگشت با تردید زیادی همراه است و تا تثبیت روند، وضعیت ناپایدار است. مهمترین نشانه تغییر روند افزایش ارزش معاملات در روزهای مثبت است. امروز نسبت به دیروز ارزش معاملات کمی بیشتر بود که به فال نیک میگیریم. در ابتدای بازار ورود پول حقیقی داشتیم و در نهایت این خروج پول از درآمدثابت ها بود که رقم بزرگتری بود. با اینکه نمادهای مثبت خیلی زیاد بودند ولی نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر بودند. تعداد و ارزش صف های خرید هم قابل توجه بود که نشانه امید در بازار است.

مهمترین نماد امروز

نمادی که در ماه های اخیر با نوسانات بازار همراه نشده و امروز هم خیلی بهتر از بازار بود. این نماد کف سازی خیلی خوبی کرده و در تایم فریم هفتگی و ماهانه گپ خیلی خوبی دارد و در صورت شروع موج صعودی تمایل دارد این گپ ها را پر کند.

نماد فزرین امروز هم حجم خوبی معامله شد و هم کندل خوبی ساخت و هم ورود پول هوشمند پیشرفته داشت. پیش از این هم در این محدوده ورود پول هوشمند پیشرفته داشته که نشان از انگیزه خریداران در این محدوده دارد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه ذغال‌سنگ مثبت ترین و شاخص گروه منسوجات منفی‌ترین بازار بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱ اسفند ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. بازار برای برگشت به زمان نیاز دارد. این برگشت نهایتا تا ۲۱۰۰ هزار واحد میتواند رشد کند. بعد از آن حفظ کف فعلی  اهمیت دارد و شکست ۲۱۰۰ به همراه ارزش معاملات میتواند تایید تغییر روند باشد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید