گزارش وضعیت بازار بورس در ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (8 امتیاز)

بازار امیدوارانه شروع کرد و شاخص ۹ هزار واحد رشد کرد. نیمه دوم بازار نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر شدند و شاخص کم افت کرد.در مجوع بازار بهتر از دیروز بود و ارزش صف های خرید بیشتر از فروش شد. قدرت خریدار کمی بیشتر از دیروز بود و الگوهای صعودی و نزولی متعادل بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان نمیدهد. درآمد‌ثابت‌ها تغییر محسوسی نداشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی با دید میان مدت که در تایم فریم هفتگی در موقعیت حمایتی خوب و نسبت زیان به سود خیلی جذابی قرار دارد. در تایم فریم روزانه به مقاومت رسیده است و به همین سبب انتظار داریم اصلاح و فرصت ورود مناسب در ادامه روند سهم رخ دهد. این سهم در هفته اخیر بیشتر از شاخص رشد کرده است و حجم خوبی معامله شده است و تابلو بسیار خوبی دارد.

برای بررسی و تحلیل وضعیت نماد پتایر و تصمیم گیری در مورد سهم کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

وسایل‌ارتباطی مثبت‌ترینو ذغال‌سنگ منفی‌ترین نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شاخص در موقعیت بالاتر از مووینگ ۳۰ روزه قرار گرفت. همانطور که عرض شده بود تثبیت شاخص بالاتر از ۲۰۵۰ میتواند سیگنال مهمی برای بازار باشد. وضعیت بازار امروز امیدها را بیشتر کرد ولی هنوز باید با احتیاط گام برداریم. با رشد شاخصُ استراتژی های پرریسک‌تر کوانتوم سیگنال خرید دادند ولی اگر ریسک‌پذیری بالایی ندارید بهتر هست هنوز صبر کنید.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید