گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ آبان ماه ۱۴۰۲

4.1/5 - (15 امتیاز)

بازار ابتدا منفی بود و شاخص کل کانال ۲ میلیون واحد رو از دست داد ولی بلافاصله تقاضا بیشتر شد و شاخص مثبت شد. در نهایت شاخص زیاد رشد نکرد و بیش از ۴۰۰ نماد زیر قیمت پایانی بسته شدند. الگوهای صعودی خیلی زیاد در حالی که قدرت‌فروشنده غالب بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها ورود پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

امروز هم استراتژی کم ریسک را دنبال میکنیم. نمادی که روی سطح حمایتی، حمایت شده باشد و کندل خوبی ساخته باشد. از طرفی تا مقاومت بعدی فاصله خوبی داشته باشد که نوسان خوبی بتوان از سهم بگیریم.

نماد سرود هنوز رشدی نداشته است. این مدت اخیر کف سازی کرده و امروز تابلو خیلی خوبی داشته است. این نماد با اولین مقاومت خود 12 درصد فاصله دارد و سطح 10800 میتواند به عنوان حد ضرر سهم در نظر گرفته شود.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌چوبی مثبت‌ترین و ذغال‌سنگ منفی‌ترین نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۶ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. برگشت امروز شاخص اعتبار زیادی ندارد؛ به این دلیل که هم ارزش معاملات پایین است و هم قدرت خریدار. کماکان باید احتیاط کنیم و منتظر حرکتی در شاخص باشیم که همراه با ارزش معاملات بالاتر و تثبیت سطح بالاتر باشد. عجالتا سطح ۱۹۶۰ هزار واحد اولین حمایت و ۲۰۵۰ هزار واحد اولین مقاومت است. سناریو بدبینانه رسیدن شاخص به سطح ۱۸۵۰ هزار واحد است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید