گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ بهمن ماه ۱۴۰۲

4.6/5 - (13 امتیاز)

در گزارش دیروز اشاره شد که شاخص هم وزن شرایط اصلاحی دارد و امروز این شاخص افت کم سابقه ای را تجربه کرد. از این رو نمادهای منفی خیلی زیاد و بیش از ۶۵۰ نماد منفی بودند. نمادهای زیر قیمت پایانی هم زیاد بود ولی نیمه دوم نمادهای بالاتر از قیمت پایانی افزایش یافتند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی زیادی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات مثل روز های قبل بود و تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادی که در تایم فریم هفتگی، نسبت زیان به سود خوبی دارد و با مقاومت بعدی خود گپ قابل توجهی دارد، جذابیت ویژه ای دارد. کافی است در این وضعیت تابلو سهم هم سیگنال تایید را صادر کند. پس با ترکیب فیلتر های حمایت و مقاومت و فیلترهای تابلوخوانی میتوان استراتژی های جذابی را ایجاد کرد.

نماد وجامی این شرایط را احراز میکند. هم فاصله خوبی از مقاومت بعدی خود در تایم فریم هفتگی دارد و هم ورود پول هوشمند پیشرفته دارد. اگر به نمودار پول هوشمند پیشرفته این سهم دقت کنید، بار قبلی که چنین ورود پولی داشته، رشد خیلی خوبی را تجربه کرده است.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

منسوجات مثبت‌ترین و وسایل‌ارتباطی برای سومین روز متوالیمنفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۴ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. تحلیل دیروز به درستی اتفاق افتاد و متاسفانه بازار به اصلاح ادامه داد. در واقع وضعیت فعلی اینگونه است که شاخص کل و شاخص هم وزن به محدوده حمایتی خوبی رسیدند که این مسئله سبب افزایش تقاضا در روزهای آتی خواهد شد. شاخص به این محدوده واکنش نشان خواهد داد ولی برای تغییر روند زمان بیشتر لازم است. چون اگلوی اصلاح جاری تغییر کرده و شاخص باید کف جدید را شناسایی کند. در کل شاخص کل وضعیت بهتری نسبت به هم وزن دارد و از این رو باید در مدیریت سبد دقت داشته باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید