گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ دی ماه ۱۴۰۲

4/5 - (26 امتیاز)

بازار امروز هم با تردید شروع کرد ولی نیمه دوم عرضه بیشتر شد و شاخص بیشتر از دیروز منفی شد. زیر قیمت پایانی و الگوهای نزولی زیاد شدند ولی فشار فروش زیاد نبود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که مقدار زیادی نبود.درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات بالا نیست که خود نشان دهنده عدم فشار فروش است و نکته مثبتی محسوب میشود.

مهمترین نماد امروز

نمادی با دوره انباشت طولانی که مثل یک فنر فشرده آماده حرکت شارپی است. نگران مقاومت پیش روی سهم نیستیم چون برای ما فرصت ورود می سازد. صف خرید سنگین این سهم و قدرت خریدار 15 برابری این نماد نشان از تقاضای شدید برای ورود به سهم است. از طرفی در مدت اخیر مرتبا ورود پول هوشمند پیشرفته در سهم دیده شده است که نشان دهنده این است که سهم توسط تحلیلگران و معامله گران هدف قرار گرفته است!!!!

نماد کفرآور که در قیمت 6 ماه قبل خود قرار دارد بالاتر از سطح حمایتی بسیار معتبری قرار گرفته است و بعد از عبور از سطح 21150 هیچ مقاومتی پیش روی سهم نیست و میتواند رشد خوبی را تجربه کند.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

منسوجات مثبت‌ترین و محصولات‌فلزی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۴ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. شاخص واگرایی منفی دارد ولی هنوز برای قضاوت در مورد روند بازار کمی زود است. ارزش معاملات و فشار فروش بالا نیست و روند صعودی هنوز شکسته نشده است. این وضعیت محتمل هست که شاخص یک ریز موج کوتاه تا 2300 هزار واحد داشته باشد. اولین حمایت شاخص، سطح 2166 هزار واحد است که حتی اگر روند شاخص نزولی شود، ممکن است از این سطح برگردد.

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید