گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ مهرماه ۱۴۰۲

4.2/5 - (5 امتیاز)

بازار امروز تکلیف خود را مشخص کرد و مسیر اصلاح قیمتی را پیش گرفت. نزدیک ۶۰۰ نماد منفی شدند و الگوهای نزولی خیلی زیادی شکل گرفت. فروشنده ها دست برتر بودند و قدرت خریدار کم بود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی قابل توجهی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات کمی بیشتر از هفته ودر کانال ۴ همت بود. اینکه روزهای منفی ارزش معاملات افزایش میابد جالب نیست. مطلوب ما افزایش ارزش معاملات در روز های مثبت است. با اینکه تعداد صف های خرید بیشتر بود ولی ارزش صف های فروش بیشتر بود.

مهمترین نماد امروز

نمادی که در ناحیه حمایتی و در بازار منفی امروز صف خرید می شود و تابلو بسیار خوبی دارد، به معنای واقعی کلمه نماد ویژه است و باید چنین سهمی را در موقعیت مناسب شکار کرد. چه بسا در شروع بازار منفی فردا بتوان سهم را در قیمت مناسب خرید و با روند صعودی سهم همراه شد. حتما این نماد را در که در سه ماه اخیر معاملات جالبی داشته دنبال کنید و با توجه به شرایط بازار و استراتژی شخصی خود در مورد آن تصمیم بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات تحلیل هوشمند نماد آس‌پ کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه ذغال‌سنگ تحت تاثیر نماد کطبس مثبت‌ترین، منسوجات منفی‌ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۴ مهر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. شاخص در تداوم روند اصلاحی، افت بیشتری رو تجربه کرد. نواحی حمایتی شاخص عبارتند از: ۲۰۵۰ هزار واحد و ۱۹۸۵ هزار واحد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۳ مهرماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید