گزارش وضعیت بازار بورس در ۴ دی ماه ۱۴۰۲

3.6/5 - (14 امتیاز)

بازار ابتدا تلاشی برای برگشت شاخص کرد و توانست روند شاخص را برگرداند ولی شاخص مثبت نشد و نیمه دوم با بیشتر شدن عرضه، شاخص نزولی شد. نمادهای زیر قیمت پایانی زیاد شدند ولی الگوها متعادل بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که مقدار زیادی نبود. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات بالا نیست که خود نشان دهنده عدم فشار فروش است و نکته مثبتی محسوب میشود.

مهمترین نماد امروز

در تاریخ 20 آذر در مورد نماد مفاخر صحبت کردیم. امروز میتوانید شرایط این سهم را بررسی کنید. حالا به کمک آنالایزوم و ابزار مشابه یاب میخواهیم موقعیت های مشابه مفاخر (در تاریخ ۱۸ آذر ) را پیدا کنیم. از بین مواردی که مشابه یاب پیشنهاد میدهد یکی از گزینه ها خیلی جذاب است.

نماد ددانا در موقعیت بسیار کم ریسکی قرار دارد و اساسا مقاومت زیادی در پیش روی سهم نیست و از این جهت سهم در میان مدت هم میتواند رشد خوبی داشته باشد. اما برای ورود به سهم نیاز به تایید تابلو هم داریم. وضعیت سهم کمی راکد به نظر میرسد. میتوانیم توسط دیده بان هوشمند این نماد را دنبال کنیم و اولین روزی که شاهد افزایش حجم و تقاضا در سهم بودیم برای ورود اقدام کنیم.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

منسوجات مثبت‌ترین و حمل‌و‌نقل منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۵ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. ارزش معاملات و فشار فروش بالا نیست و روند صعودی هنوز شکسته نشده است. این وضعیت محتمل هست که شاخص یک ریز موج کوتاه تا 2300 هزار واحد داشته باشد. اولین حمایت شاخص، سطح 2166 هزار واحد است که حتی اگر روند شاخص نزولی شود، ممکن است از این سطح برگردد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۴ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید