گزارش وضعیت بازار بورس در ۵ آذر ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (76 امتیاز)

بازار متعادل بود. شاخص مثبت و صعودی بود ولی رشدی نداشت. هر چند وضعیت نمادها متعادل بود ولی الگوهای صعودی زیادی داشتیم. نمادهایی که ورود پول هوشمند داشتند بیشتر از خروج پول هوشمند بود که نشان از امیدواری معامله گران دارد. ولی هنوز در تایم فریم هفتگی نمادهای زیادی در ناحیه مقاومتی هستند که نشان از این دارد که برای رشد بازار توان بیشتری لازم است. برآیند معاملات خروج پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروجی پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز شرایط میان مدتی خوبی دارد. این نماد تا قله سال قبل 20% فاصله دارد و در 6 ماه اخیر کف‌سازی خوبی داشته است. این نماد امروز تابلو خیلی خوبی داشت ولی کندل قوی ای نداشت. این نماد در نمودار تعدیل نشده گپ جذابی دارد. از طرفی این نماد در نگاه بلند مدت در حال تکمیل پولبک به قله تاریخی است که سال گذشته شکسته است.

نماد وبانک را به دید میان مدت دنبال کنید. این نماد در محدوده سقف کانال کوتاه مدت قرار دارد ولی احتمال شکست و خروج از کانال وجود دارد. در صورت اصلاح قیمت، استراتژی نوسان در کانال کوتاه مدت را هم میتوان دنبال کرد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

رادیویی مثبت‌ترین و کاشی منفی‌ترین بود.

گروه خودرو سرانه خرید بیشتری نسبت به روز قبل داشت.

گروه بیمه هم واگرایی مثبت دارد.

برای مشاهده فیلترهای بیشتر از شاخص صنایع کلیک کنید.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۶ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. به نظر میرسد تعلل بازار به دلیل کسب اطلاعات بیشتر در مورد بودجه است ولی شرایط کلی بازار متعادل است. فعلا اصلاح زمانی شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی ادامه دارد تا اینکه بازار تصمیم خود را بگیرد و با افزایش ارزش معاملات شاخص از محدوده ۲۰۵۰ خارج شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۵ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید