گزارش وضعیت بازار بورس در ۵ دی ماه ۱۴۰۲

3.4/5 - (5 امتیاز)

در ابتدای بازار شاخص‌سازها حمایت داشتند ولی نیمه دوم عرضه بیشتر شد و افت شاخص بیشتر شد. قدرت فروشنده غلبه داشت و نمادهای زیر قیمت پایانی خیلی زیاد شدند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که بیشتر از روزهای قبل بود. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات بالا نیست که خود نشان دهنده عدم فشار فروش است و نکته مثبتی محسوب میشود.

مهمترین نماد امروز

نماد ویژه امروز حرکت آهسته و پیوسته دارد و دیروز و امروز حرکت خوبی داشته است. این سهم در آستانه شکست قله یکساله و عبور از سقف کانال است. از این جهت احتمالا فرصت ورود می دهد و با دنبال کردن سهم میتوان در موقعیت مناسب وارد شد.

نماد ساینا در تایم فریم هفتگی مستعد شکل گیری الگوی کاپ هم هست که در این صورت در هندل کاپ بهترین زمان ورود خواهد بود ولی حرکت این دو روز اخیر سهم خیلی خوب بوده و تابلو قوی پیشروی داشته و بعید نیست بعد از شکست مقاومت به روند صعودی ادامه دهد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

منسوجات مثبت‌ترین و ارتباطات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۶ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. شاخص به سطح حمایتی ۲۱۶۰ هزار واحد نزدیک می شود و انتظار داریم عکس العمل به این سطح داشته باشد. سطح حمایتی بعدی شاخص هم حوالی ۲۱۳۰ هزار واحد است. یک سناریو هم موج ABC در روند اصلاحی است که در این صورت فرصت خروج برای فراهم خواهد شد. برای تشخیص این سناریو ها به حجم و ارزش معاملات توجه میکنیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۵ دی ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید