گزارش وضعیت بازار بورس در ۶ آذر ماه ۱۴۰۲

4.7/5 - (12 امتیاز)

طبق انتظار بازار متعادل بود. شاخص مثبت ولی نوسانی بود. عرضه در بیشتر نمادها افزایش یافت و علاوه بر افت شاخص شاخص، باعث افزایش نمادهای منفی شد. نمادهای زیر قیمت پایانی بیشتر از 500 نماد شد. حرکت بازار از مثبت به منفی، الگوهای نزولی را به شدت افزایش داد. افت قیمت باعث تعداد نمادهایی که در ناحیه مقاومتی بودند کاهش پیدا کنند. با استقرار و تثبیت قیمت این نمادها در نواحی حمایتی، شرایط برای رشد بازار مساعد خواهد شد. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها کماکان خروجی پول حقیقی دارند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

نمادهایی که در موج صعودی قبلی حرکت خوبی داشتند، حتما باید تحت نظر باشند. چون ممکن است هنوز ریز موج دیگری در راه داشته باشند. نماد ویژه امروز سال گذشته رشد بسیار خوبی داشته و توانسته این سطح بدست امده را حفظ کند. این سهم در 6 ماه اخیر تقریبا درجا زده است و الگوی پرچم ساخته است.

نماد قلرست امروز با مقاومت مهم خود به خوبی مواجه شده است. ممکن است تا عبور از سطح 850، افتان و خیزان حرکت کند و بعد از شکست این سطح میتواند رشد خیلی خوبی داشته باشد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

گروه فنی و مهندسی مثبت ترین گروه و انبوه‌سازی منفی ترین گروه امروز بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۷ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. شرایط بازار تغییری نداشته و تحلیل قبلی پابرجاست. به نظر میرسد تعلل بازار به دلیل کسب اطلاعات بیشتر در مورد بودجه است ولی شرایط کلی بازار متعادل است. فعلا اصلاح زمانی شاخص در رنج ۲ میلیون واحد تا ۲۰۵۰ اصلاح زمانی ادامه دارد تا اینکه بازار تصمیم خود را بگیرد و با افزایش ارزش معاملات شاخص از محدوده ۲۰۵۰ خارج شود.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۶ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید