گزارش وضعیت بازار بورس در ۶ دی ماه ۱۴۰۲

4.6/5 - (25 امتیاز)

همانطور که در گزارش دیروز عرض شد، شاخص در محدوده ای قرار دارد که انتظار افزایش حمایت داریم و امروز با اینکه روز چهارشنبه بود، روند بازار خوب بود. نمادهایی که بالاتر از قیمت پایانی بودند به شدت افزایش یافتند و الگوهای صعودی خیلی زیادی شکل گرفت. نمادهای خیلی زیادی در ناحیه حمایتی قرار دارند و این امر سبب افزایش تقاضا در بازار می شود. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد که رقمی کمتر از دیروز بود. درآمد‌ثابت‌ها ورود پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات بالا نیست که خود نشان دهنده عدم فشار فروش است و نکته مثبتی محسوب میشود.

مهمترین نماد امروز

یکی از استراتژی های انتخاب سهم، استراتژی خروج از کانال نزولی است. معمولا نمادها بعد از خروج از کانال نزولی روند خوبی را طی میکنند، خصوصا اگر مقاومت استاتیک زیادی نداشته باشند.

یکی از نمادهایی که در فیلتر ترکیبی خارج از کانال نزولی مشاهده می شود نماد حگهر است. این نماد از کانال نزولی خارج شده ولی مقاومت مهم استاتیک در مسیر رشد سهم، باعث اصلاح آن خواهد شد و در نتیجه در موقعیت پولبک به سقف کانال قرار میگیرد. این موقعیت برای ورود به سهم خیلی جذاب است.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

محصولات‌کاغذ مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۹ دی ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. بازار امروز نشانه های مثبتی داشت و الگوهای صعودی زیاد شکل گرفت که میتواند سیگنالی برای مثبت بودن بازار شنبه باشد. همانطور که دیروز عرض شد سطح حمایتی ۲۱۶۰ و ۲۱۳۰ را برای شاخص داریم و مثبت ها را بر اساس حجم معاملات میتوانیم ارزیابی کنیم که آیا فرصت خروج هستند یا روند جدید در حال شکل گیری است.

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید