گزارش وضعیت بازار بورس در ۶ فروردین ماه ۱۴۰۳

3/5 - (4 امتیاز)

با تثبیت شاخص در کانال ۲۲۰۰ هزار واحد و نزدیک شدن به سطح مهم ۲۲۸۰ هزار واحد انتظار افزایش عرضه را داشتیم. فشار فروش نمادهای زیر قیمت پایانی را افزایش داد. نکته مثبت بازار امروز ورود پول حقیقی بود که البته مقدار زیادی نبود. خروج پول حقیقی از صندوق های درآمد ثابت را هم به فال نیک میگیریم. ارزش معاملات بد نیست و افزایش ارزش معاملات مطلوب ماست. نکته منفی ای که امروز دیده می شود این است که نمادهای زیادی به ناحیه مقاومتی رسیده اند و همین مسئله عرضه را در بازار بیشتر کرده است.

مهمترین نماد امروز

یکی از استراتژی های کاربردی برای این روزهای بازار، استراتژی خروج از کانال نزولی است. بعد از رشد اخیر بازار برخی نمادها رشد خوبی داشته اند و توانسته اند از کانال نزولی خود خارج شوند و طبیعتا بعد از پولبک به سقف شکسته شده، روند صعودی خوبی را میتوانند تجربه کنند. برای ساخت استراتژی شکست کانال نزولی، میتواند از این فیلتر ترکیبی استفاده کنید.

یکی از نمادهایی که از کانال نزولی خارج شده است، نماد شبندر است. این نماد در تایم فریم روزانه مقاومت مهمی در پیش رو دارد که موجب می شود فرصت ورود خوبی در سهم ایجاد شود ولی در تایم فریم های هفتگی و ماهانه مقاومت ندارد و میتواند تارگتهای جذابی داشته باشد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص گروه برقی مثبت ترین بود و شاخص گروه بیمه منفی ترین. در حالی که گروه های رایانه و پالایش بیشترین ورود پول حقیقی را داشتند و شاخص خودرو بیشترین ارزش معاملات را داشت.

برای مشاهده انواع فیلتر صنایع از این لینک استفاده کنید.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۷ اسفند ماه۱۴۰۳

شاخص با ورود به کانال 2200 هزار واحد روند صعودی خود را آغاز کرده است و این نوسان ها در بازار کاملا طبیعی است. شاخص مقاومت استاتیک مهمی در مسیر صعود ندارد و با در نظر داشتن سطوح داینامیک میتوان از نوسان های شاخص عبور کرد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۶ فروردین ماه ۱۴۰۳

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید