گزارش وضعیت بازار بورس در ۷ آبان ماه ۱۴۰۲

3.3/5 - (31 امتیاز)

بازار زودتر از انتظار ما مثبت شد. بازار در پیشگشایش شاهد اوردرهای حمایتی بود و در آغاز معاملات شاخص کمی منفی شد ولی بلافاصله مثبت و صعودی شد. با اینکه بازار مثبت بود ولی  قدرت فروشنده غالب بود. بیش از ۵۰۰ نماد مثبت بودند و ۱۳۵ نماد الگوی کندلی صعودی داشتند ولی الگوی نزولی وجود نداشت. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

از آنجایی که بازار کماکان احتیاط لازم است، در انتخاب سهم و مدیریت سهم باید دقت بیشتری داشته باشیم. نمادی که امروز خدمت شما معرفی میشه در ماه اخیر درجا زده و نسبت به سه ماه قبل در سطح بالاتری قرار گرفته است (بر خلاف شاخص). از این رو به نظر میرسد سهم در دوره تجمیع انرژی است تا بتواند سطوح بالاتر را تجربه کند. از طرفی سهم درگیر مقاومت مهمی است. بنابراین برای ورود به سهم در قیمت های پایین تر میتوان امید داشت و یا میتوان بعد از شکست مقاومت و پولبک به سطح فعلی برای ورود به سهم تصمیم گرفت. چالش دیگر سهم میانگین حجم معاملات پایین سهم است که لازم میدارد این ریسک را به دقت مدیریت کنید.

برای تحلیل دقیق‌تر نماد درهآور میتوانید رو این لینک کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص ذغال سنگ مثبت‌ترین و ماشین‌آلات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۸ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. در گزارش دیروز عرض شد که نیمه دوم بازار امروز ممکن است مثبت باشد. بازار کمی زودتر مثبت شد و بهتر از انتظار بود. اما برای قضاوت در مورد روند بازار هنوز زود است. طبیعتا شاخص ممکن است تا سطح ۲ میلیون واحد هم بالا بیاید و باید منتظر تثبیت شاخص بالاتر از این سطح باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۷ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید