گزارش وضعیت بازار بورس در ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

3/5 - (2 امتیاز)

در بازار امروز نمادهای مثبت زیاد بودند ولی نمادها توان فاصله گرفتن از قیمت پایانی را نداشتند. شاخص رشد زیادی نکرد و ارزش معاملات هم خیلی کم بود که نشانه خوبی برای روز مثبت بازار نیست. الگوهای صعودی بیشتر بودند و بازار امیدوار بود. نیمه دوم نمادهای بالاتر از قیمت پایانی بیشتر شدند. با اینکه وضعیت بازار نسبتا متعادل بود ولی نمادهای صف خرید زیاد بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی کمی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند.

مهمترین نماد امروز

به دلیل شرایط بازار کماکان دنبال موقعیتهای کم ریسک و جامانده بازار هستیم. نماد ویژه ای که امروز بررسی می‌شود، رشد زیادی نداشته و مستعد رشد هم هست. طبیعتا همه نمادهای بازار از نوسانات بازار متاثر می شود ولی نسبت این تاثیرپذیری متفاوت است. بنابراین نمادهای پیشنهادی را میتوانید دنبال کنید و زمانی برای ورود تصمیم بگیرید که شرایط بازار تایید ورود را صادر کرده باشد.

نماد غدیس امروز ورود پول پوشمند پیشرفته داشت. این نماد در این قیمت مکرر پول هوشمند پیشرفته داشته است. گویا سهامداران این سهم خیلی امید دارند این نماد از سطح 16000 عبور کند. این اشتیاق معامله گران بی جهت هم نیست. چون این نماد بعد از عبور از سطح 16500 در تایم فریم هفتگی مقاومت خاصی ندارد و با قله تاریخی فاصله قابل توجهی دارد و میتواند حرکت شتابداری تا قله تاریخی داشته باشد.

دقت داشته باشیدکه پیشنهادات بخش نماد ویژه عموما نمادهای میان مدتی هستند! برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

ذغال‌سنگ مثبت‌ترین و حمل‌و‌نقل منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۸ بهمن ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. هنوز نشانه‌ای بر برگشت بازار دیده نمی‌شود. ارزش معاملات پایین و وضعیت نسبتا متعادل بازار نشان از تردید در بازار دارند. باید ببینیم شاخص با محدوده ۲۱۰۰ تا ۲۱۲۰ چطور کنار می آید. همانطور که در گزارش روز قبل هم اشاره شد سطح حمایتی بسیار معتبر ۲۰۵۰ هزار واحد پیش روی شاخص است.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید