گزارش وضعیت بازار بورس در ۷ دی ۱۴۰۱

4.1/5 - (35 امتیاز)

بازار خیلی خیلی خوب و شگفت انگیز بود. شاخص از قله اردیبهشت ماه با قدرت و بدون تعلل و با رشد ۷۰ هزار واحدی گذشت. تنها ۶ نماد صف فروش بودند و ارزش صف های خرید بیش از ۱۲۰۰ میلیارد بود. قدرت خریدار و الگوهای صعودی نشان از هیجان خرید دارد. هیجان خرید به قدری بود که شاخص هیچ گروهی منفی نبود. شاخص کل رشد بیشتری نسبت به هم وزن داشت و شاخص سازها حسابی شاخص را بالا بردند. درآمدثابتها کماکان خروج پول حقیقی خیلی زیادی داشتند که در کنار ارزش معاملات خیلی خیلی خوب و جذاب نوید ادامه روند صعودی را می دهد.

مهمترین نمادهای امروز

نماد وپخش برترین ورود پول هوشمند امروز بود که در سابقه نماد هم چنین هیجان خریدی مشاهده نمی شود. به نمودار نسبی این نماد نسبت به شاخص گروهش توجه کنید! این نماد نسبت به گروه خودش رشدی نداشته و میتوان گفت نسبت به بقیه دارویی ها جامانده تر است.

مهمترین گروه امروز

فلزات مثبت ترین گروه بود و هیچ گروهی منفی نبود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۰ دی

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص همه مقاومتها را پشت سر گذاشت و از قله قبل عبور کرد. اگر دنبال تارگت هستید، ۱۷۰۰ هزار واحد سقف روند ۲ ساله شاخص است. آیا شاخص به ۲ میلیون واحد میرسد؟ این سوالی است که این روز ها تکرار میشود. روند یکماه اخیر شاخص نشان از شتاب زیاد و گارد صعودی قوی دارد ولی قاعدتا برای رسیدن به این هدف نیاز به اصلاح هست که احتمالا حوالی ۱۷۰۰ هزار واحد این مهم شفاف تر خواهد شد.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی