گزارش وضعیت بازار بورس در ۸ آبان ماه ۱۴۰۲

4.5/5 - (2 امتیاز)

امروز هم بازار خوب و مثبت بود. بیش از ۶۰۰ نماد مثبت بسته شدند و روند شاخص اکیدا صعودی بود. با اینکه بازار مثبت بود ولی ارزش صفهای فروش قابل توجه بود و نمادهای زیر قیمت پایانی هم کم نبودند. بیش از ۳۶۰ نماد در ناحیه حمایتی هستند. برآیند معاملات ورود پول حقیقی جزیی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

یکی از استراتژی هایی که ما را به روند های پر شتاب میرساند استراتژی شکست مقاومت است. برای آشنایی با عملکرد این استراتژی میتوانید این استراتژی را در نرم افزار کوانتوم بررسی کنید. اما برای این روزها که میدانیم روند صعودی پایدار نیست این استراتژی پرریسک محسوب میشود. بنابراین میتوانیم از این استراتژی برای شناسایی نمادهای مستعد استفاده کنیم. به این ترتیب در اصلاح بازار میتوانیم از فرصت ورودی که این نمادها در وضعیت پولبک ایجاد میکنند، برای ورود به سهم تصمیم بگیریم.

نماد بوعلی یکی از نمادهایی که در وضعیت شکست مقاومت قرار گرفته است. این نماد هم در نمودار تعدیل شده گپ خوبی تا مقاومت بعدی دارد و هم در نمودار تعدیل نشده گپ خوبی دارد. به احتمال زیاد در قیمت امروز 52000 میتوان در این سهم ورود کرد و حتی اگر سهم رشد داشته باشد احتمال پولبک دوباره سهم به قیمت امروز وجود دارد. برای بررسی دقیقتر نمودار حمایت و مقاومت این نماد کلیک کنید.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

شاخص ذغال سنگ مثبت‌ترین و ماشین‌آلات منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۹ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. تحلیل روز قبل پابرجاست؛ طبیعتا شاخص ممکن است تا سطح ۲ میلیون واحد هم بالا بیاید ولی باید منتظر تثبیت شاخص بالاتر از این سطح باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۸ آبان ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید