گزارش وضعیت بازار بورس در ۸ آذر ماه ۱۴۰۲

5/5 - (1 امتیاز)

روند تقاضا در بازار افزایشی بود و نمادهای مثبت بیش از ۶۰۰ نماد بودند. مثبت شدن بازار، الگوهای صعودی را به شدت افزایش داد. نمادهای بالاتر از قیمت پایانی هم افزایش یافت. تعداد و ارزش صف‌های خرید بیشتر از فروش بود. نمادهای زیادی ورود پول هوشمند داشتند که میتواند سیگنال مهمی برای شکل گیری روند جدید در بازار باشد. برآیند معاملات ورود پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها برخلاف چهارشنبه‌ها خروج پول حقیقی زیادی داشتند. ارزش معاملات کمی افزایش یافته که نشانه خوبی است.

مهمترین نماد امروز

در تصمیم گیری برای انتخاب نماد، علاوه بر شرایط کوتاه مدت سهم، خوب است که شرایط میان مدت سهم را هم در نظر بگیریم. این نکته که سهم چقدر امکان صعود دارد، به شرایط سهم در تایم فریم هفتگی هم بستگی دارد. نماد ویژه امروز به دید میان مدت مقاومت خاصی ندارد و میتواند با رشد بازار، رشد خوبی را تجربه کند. در تایم فریم روزانه هم روی حمایت خوبی قرار دارد.

امروز گروه بانک تحت تاثیر اخبار مثبت رشد خوبی را تجربه کردند. نمادهای مختلف از این گروه هستند که شرایط خوبی دارند. از جمله وپارس یا وسینا ولی به نظر میرسد نماد وبملت به دلیل احتمال شکست قله قبلی، شرایط جذابی دارد. این نماد امروز با مقاومت خود در تایم فریم روزانه به خوبی مواجه شده و به نظر میرسد تا 4840 بتواند رشد کند. در صورت تثبیت بالای این سطح، روند صعودی میتواند شدت یابد.

برای مشاهده استراتژی های متنوع تر و سیگنال های خرید و فروش و مدیریت هوشمند سبد خود از نرم افزار کوانتوم استفاده کنید.

برای ورود به نرم افزار کوانتوم کلیک کنید

مهمترین گروه امروز

فنی‌مهندسی مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۱ آذر ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را مثبت نشان میدهد. شاخص الگوی خیلی جذابی ساخته و تارگتهای خوبی برای شاخص مشاهده می شود. فعلا روند بازار مطلوب هست و امیدواریم با افزایش ارزش معاملات توان بازار برای رشد افزایش یابد.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۸ آذر ماه ۱۴۰۲

برای ورود به نرم افزار فیلتر هوشمند بورس کلیک کنید