گزارش وضعیت بازار بورس در ۸ اسفند ۱۴۰۱

3.8/5 - (62 امتیاز)

همانطور که دو روز قبل در گزارش عرض شده بود، انتظار عرضه در محدوده ۱۸۰۰ هزار واحد را داشتیم. این عرضه شاخص را منفی کرد ولی بلافاصله شاخص کل برگشت و مثبت شد ولی هم وزن مثبت نشد. بازگشایی کگل که شاخص را 8 هزار واحد رشد داد ولی شاخص ساعت پایانی مجدد نزولی شد و نتوانست روند صعودی را ادامه دهد . نمادهای زیر قیمت پایانی افزایش یافتند و خروج پول داشتیم. درآمدثابتها امروز هم ورود پول حقیقی داشتند.ارزش معاملات امروز نزدیک ۱۴ همت شد. روز قبل به ۲۰ همت هم رسیده بود که نکته بسیار مهمی است.

مهمترین نمادهای امروز

نماد تاپیکو که میانگین حجم معاملاتش 8 میلیون بود بیش از 188 میلیون حجم معامله شد!!! نماد تاصیکو هم همینطور حجم مشکوک خیلی زیادی داشت. این نمادها علیرغم اینکه رشد زیادی داشتند ولی کماکان با قدرت خریدار بالا خرید میشوند!!!

مهمترین گروه امروز

خودرو مثبت‌ترین گروه و وسایل ارتباطی منفی ترین گروه بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۹ اسفند

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را متعادل نشان میدهد. احتمال افزایش عرضه و اصلاح شاخص تا ۱۷۵۰ یا ۱۷۳۰ هزار واحد وجود دارد. شاخص در کانال های کوتاه مدت و بلند مدت به صقف کانال رسیده و طبیعتا برای ادامه روند صعودی نیاز به توان و تثبیت بیشتری است. با توجه به اینکه مقاومت خاصی تا محدوده ۲۱۰۰ هزار واحد احتمال رسیدن شاخص به محدوده کم نیست.

فیلتر پول هوشمند

فیلتر حجم مشکوک

فیلتر ورود پول حقیقی