گزارش وضعیت بازار بورس در ۹ آبان ماه ۱۴۰۲

4/5 - (5 امتیاز)

امروز برای بازار روز تردید بود. با اینکه اول وقت شاخص مثبت بود ولی قدرت فروشنده غالب بود و نیمه دوم شاخص منفی شد. بیش از ۵۷۵ نماد زیر قیمت پایانی بسته شدند. الگوهای نزولی به شدت زیاد بودند. برآیند معاملات خروج پول حقیقی را نشان میدهد. درآمد‌ثابت‌ها خروج پول حقیقی داشتند. ارزش معاملات تغییر محسوسی نداشت.

مهمترین نماد امروز

با توجه به شرایط محتاطانه بازار کماکان از نمادهای پرریسک دوری کرده و روی نمادهایی تمرکز میکنیم که روی حمایت، تقاضای زیادی دارند. طبیعتا این دست نمادها ممکن است برای شروع یک حرکت شارپی کمی انرژی و زمان نیاز داشته باشند ولی باتوجه به شرایط بازار فعلا مدیریت ریسکت اهمیت بیشتری دارد.

نماد ثاخت یکی از نمادهایی است که در ماه های اخیر کف سازی خوبی کرده و شاهد افزایش تقاظا در تابلو سهم هم هستیم. این تقاضا بسیار زیاد و قابل توجه است و به عبارتی نشانه ای پول هوشمند در سهم است. نماد مقاومت 370 را در پیش رو دارد بنابراین یک استراتژی میتواند ورود بعد از پولبک به این سطح باشد یا یک پله ورود در سطح فعلی. برای بررسی دقیق تر شرایط تکنیکال سهم و مشاهده نمودارهای پیشرفته سهم کلیک کنید.

مهمترین گروه امروز

شاخص رادویی مثبت‌ترین و محصولات‌چوبی منفی‌ترین بود.

پیشبینی وضعیت بازار بورس روز بعد ۱۰ آبان ماه۱۴۰۲

روند معاملات امروز، شروع بازار روز بعد را منفی نشان میدهد. همانطور که در گزارش های اخیر اشاره شده بود، مثبت ها موقت هستند و باید احتیاط لازم را در بازار داشته باشیم. امروز این ناپایداری را مشاهده کردیم. ممکن است شاخص باز هم تا سطح ۲ میلیون واحد هم بالا بیاید ولی باید منتظر تثبیت شاخص بالاتر از این سطح باشیم.

گزارش وضعیت بازار بورس در ۹ آبان ماه ۱۴۰۲